Nükleer Tıp alanında yeni gelişmelerin takip edilebilmesi ulusal ve uluslararası bilimsel toplantılara katılımların sağlanması, yeni teknolojiler için verilen cihaz başı eğitimler ve radyonüklid tedavi eğitimleri ile MNT Nükleer Tıp, uzman doktor kadrosu ve teknisyenlerinin bilgi düzeyleri geliştirilerek teşhis ve tedavi kalitesi en yüksek düzeyde hizmet verilmektedir.

MNT, teknikerler ve teknisyenlerin eğitimine büyük önem vermektedir. Bu nedenle Ulusal Nükleer Tıp Kongreleri’nde her yıl yapılan teknisyen kursuna çok sayıda katılımcı göndererek eğitim belgesi alınmasını sağlamaktadır.

MNT’nin Radyasyon Onkolojisi işletmeciliği yaptığı tüm noktalar için sunduğu yerinde medikal fizik eğitimleri ve merkezi planlama hizmetleri ile medikal fizikçilerin yeterliliklerini geliştirerek hem müşterilerin hem de hastaların en güncel ve uygun tedavi planlarına tutarlı bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır.

Ayrıca, Medikal Fizik alanındaki eğitimlerle IMRT, IGRT ve Stereotaksi gibi ileri tekniklerin merkezlerimizde hızla uygulanmaya başlanması gerçekleşmektedir.

Gerek Nükleer Tıp gerekse Radyasyon Onkolojisinde radyasyon çalışanlarına yıllık verilen uygulamalı Radyasyon Güvenliği Eğitimleri sayesinde personelin ve hastalar için güvenli bir ortam oluşturulmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detayı bilgi almak için iletişime geçin.

© 2019 MNT bir kuruluşudur. Her hakkı saklıdır.

Yukarı