MNT, Nükleer Tıp ve Radyasyon Onkolojisi işletmeciliğinde Türkiye’nin öncü firmasıdır.

Tüm projelerinde anahtar teslim süreçleri eksiksiz ve zamanında tamamlamakta, işletmeci olduğu yerlerde ise kaliteyi ön planda tutarak hizmet vermektedir.
Projelendirme
Ekipman ve Bakım Hizmetleri
Sarf Malzeme Temini
Sağlık Personeli Temini
Lisans ve Ruhsatlandırma
Proje Takip ve Yönetimi

 • Projelendirme
  Projenin kapsamı, fizibilitesi, uygulanacağı yer, uygulama süresi ve zamanı, projede kullanılacak ekipmanlar, mimari tasarım, inşaat, satın alma ve bunlara ilişkin altyapı çalışmaları gibi müşterilerimizin ihtiyacına ve maksimum düzeyde verim alınabilmesine yönelik olarak verdiğimiz hizmetlerdir.
 • Ekipman ve Bakım Hizmetleri
  MNT, projenin kapsamına göre yeni teknoloji radyoterapi cihazlarını, radyolojik ve nükleer tıp görüntüleme ekipmanlarını temin eder. Ekipmanların tüm bakım hizmetlerini verir. Aynı zamanda bu alanlarda ihtiyaç duyulan sarf malzemeleri tedarik eder.
 • Sarf Malzeme Temini
  Nükleer Tıp ve Radyasyon Onkolojisi alanlarında ihtiyaç duyulan sarf malzemeleri tedarik eder. Yıllar boyunca mükemmelleştirilen lojistik sistemi ile süreçlerin aksamadan çalışması sağlanmaktadır.
 • Sağlık Personeli Temini
  Onkoloji alanındaki 25 yılı aşkın tecrübesiyle MNT, bünyesinde bulunan sağlık personelini, ihtiyaç duyulması durumunda işletmekte olduğu yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktalarına yönlendirebilmektedir.
 • Lisans ve Ruhsatlandırma
  Projenin hayata geçirilebilmesi için TAEK lisanslama süreçlerini ve Sağlık Bakanlığı süreçlerini bir bütün olarak sizin için gerçekleştirmektedir.
 • Proje Takip ve Yönetimi
  Etik prensiplere bağlılığı ve deneyimi ile MNT, tüm proje yönetim süreçlerini takip edip, projelendirme, inşaat süreç takibi, ekipman temini, sağlık personeli temini, lisans ve ruhsatlandırma süreçlerinin yönetilmesinde ve Nükleer Tıp, Radyasyon Onkolojisi işletmeciliğinde çözümler sunmaktadır.


Hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın.

card_travel

Deneyim

Kurulduğu günden itibaren aynı vizyonerliği sürdüren MNT, her adımı ile sektöre yön vermeye devam ederek onkoloji alanındaki faaliyetleri ile sağlık kuruluşlarının entegre çözüm ortağı olmaktadır.

trending_up

Değerlerimiz

Kalite kontrolü, etkin yönetim, iletişim ve eğitim donanımı ile bilinçlendirilen, çalışanların katılımı ile müşteri memnuniyetini sağlayıp, ihtiyaç ve beklentileri karşılayarak sürekliliği sağlamaktır.

lightbulb_outline

Vizyonumuz

Sağlık sektöründe farklılık yaratan çözümleri ile bilinen, saygın ve yetkin uluslararası bir marka olmaktır.

© 2019 MNT bir kuruluşudur. Her hakkı saklıdır.

Yukarı