MNT, 30 yıla varan tecrübesi ile cihaz, ekipman, sağlık personeli sağlayarak “Nükleer Tıp Bölümü” ve “Radyasyon Onkolojisi Bölümü” işletmeciliği çözümleri sunmaktadır. MNT Sağlık Hizmetleri A.Ş.’nin hedefi, tanı ve kanser tedavi çözümlerini entegre olarak işletmelere sağlamaktır.

Nükleer Tıp ve Radyasyon Onkolojisinde öncü ve örnek olan hizmetlerini yakın coğrafyaya da taşıyarak yaygın hizmet ağı ve geniş uzman kadrosuna sahip bir kuruluş olma konumunu sürdürmeyi hedefleyen MNT, sağlık sektöründe faaliyet gösteren kurumlarla güçlü bir iletişim kurarak sağlık politikalarının oluşturulmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

MNT, gama kamera ve PET/CT ile yapılan nükleer tıp tetkikleri ile “radyonüklid tedavi”, “intraoperatif gama prob” uygulamaları, Ga-68 işaretli peptidler ile PET/CT görüntüleme, Ga-68 PSMA PET görüntüleme, Peptid reseptör radyonüklid tedavi ve “kemik mineral yoğunluğu” ölçümü hizmetlerinde cihaz, personel ve radyofarmasötik temini sağlayarak “komple nükleer tıp bölümü işletmeciliği” gerçekleştirmektedir.

Uzun yıllardır tıp sektöründe faaliyet gösteren MNT'nin medikal kadrosu, gerek yurt içinde gerek yurt dışında akademik ve klinik olarak kendilerini kanıtlamış hekimlerden oluşmaktadır. Hekim ve diğer medikal kadroların sürekli gelişim ve eğitimlerine verilen önem ile daima en güncel teşhis ve tedavi protokolleri uygulanmaktadır.

MNT’de güncel cihaz teknolojisi sayesinde hasta güvenliği , teşhis ve tedavi kalitesi en üst düzeyde sağlanarak yılda ortalama 200.000 hasta hizmeti verilmektedir.

MNT, işbirliği yaptığı özel hastanelerin tüm kalite çalışmalarında ve kalite belgelerin alınma süreçlerinde aktif olarak rol almaktadır.

MNT’nin hizmet verdiği Radyasyon Onkolojisi departmanlarında uluslararası kalite kontrol protokolleri uygulanmaktadır. MNT bünyesinde çalışan tüm lineer hızlandırıcıların enerji kontrolü Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu (IAEA) tarafında her iki yılda bir denetlenmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında detayı bilgi almak için iletişime geçin.

© 2019 MNT bir kuruluşudur. Her hakkı saklıdır.

Yukarı