MNT Hakkında

1990 yılında Türkiye’de Nükleer Tıp hizmeti sunmak üzere kurulan MNT, hizmet verdiği merkezlerde erken tanıdan tedavi sonrası takibe kadar Nükleer Tıbbın ve Radyasyon Onkolojisinin tüm süreçlerinde uzmanlaşmış ve kişiselleştirilmiş teşhis ve tedavi olanakları sunan Türkiye’nin öncü kuruluşudur.

Kurulduğu günden beri aynı vizyonerliği sürdüren MNT, her adımı ile sektöre yön vermeye devam ederek onkoloji alanındaki faaliyetleriyle sağlık kuruluşlarının entegre çözüm ortağı olmuştur.

MNT Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş., tüm şirketleriyle ileri teknoloji gerektiren alanlarda faaliyet gösteren Bozlu Holding’in temel yapı taşlarından biridir.

MNT, alanındaki yenilikleri sürekli takip ederek sadece Türkiye kamu ve özel sektör sağlık kurum ve kuruluşlarına hizmet sunmakla kalmayıp, bilgi birikimini Doğu Avrupa, Balkanlar, Orta Doğu ve Orta Asya’da da çeşitli projelerle değerlendirmektedir.

Sağlık Kuruluşlarının Bizimle Çalışma Nedenleri;

done Kaynak Kullanımını Optimize Eder


MNT'nin üstlendiği yatırım maliyetleri sayesinde, hizmet alan işletmeler finansal kaynaklarını farklı projelere yönlendirebilmektedirler.

done Süreçleri Hızlandırır


MNT sağladığı deneyimli personel ile hizmet verdiği merkezlere “know-how” transferi sağlar. Öğrenme eğrisi hızlanırken hatalar minumuma iner.

done Verimliliği Arttırır


MNT, güçlü altyapısı ve deneyimli personeliyle işletilen bölümlerin verimliliğini arttırır.

done Esneklik Sağlar


MNT, işlettiği merkezlerde güncel teknolojiden yararlanır, eğitimlerle destekler.

done Sürdürülebilir Çözümler Sunar


Sunulan anahtar teslim projelerde inşaat, satınalma, cihazların kurulumu, devreye alma ve tüm işletme konularında olası problemler öngörülerek gerekli tedbirler alınır ve sistemin sorunsuz çalışması sağlanır. Projenin başlangıcından bitişine kadar tüm süreçlerin sorumluluğu MNT'ye aittir.

done Uzmanlık Sağlar


Yetkin medikal ve proje kadroları MNT'nin en büyük değerleridir. Uzun yıllar tıp sektöründe faaliyet gösteren MNT'nin medikal kadrosu gerek yurt içinde gerekse yurt dışında akademik ve klinik olarak kendilerini kanıtlamış çok değerli hekimlerden oluşmaktadır. Proje ve işletme yönetimi ekipleri ise uzun yılların tecrübesi ile hizmetin sorunsuz akışını sağlar.

Hizmetlerimiz hakkında detayı bilgi almak için iletişime geçin.

© 2019 MNT bir kuruluşudur. Her hakkı saklıdır.

Yukarı