Sağlık Kuruluşlarının Tercih Ettiği İş Ortağı

“1990 yılında Türkiye de Nükleer Tıp Hizmeti sunmak üzere kurulan MNT, hizmet verdiği merkezlerde erken tanıdan tedavi sonrası takibe kadar Nükleer Tıbbın ve Radyasyon Onkolojisinin tüm süreçlerinde uzmanlaşmış ve kişiselleştirilmiş teşhis ve tedavi olanakları sunan Türkiyenin öncü kuruluşudur. 26 yıldır aynı vizyonerliği  sürdüren MNT, her adımı ile sektöre yön vermeye devam ederek onkoloji alanındaki faaliyetleri ile sağlık kuruluşlarının entegre çözüm ortağı olmuştur. MNT Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. tüm şirketleri ile ileri teknoloji gerektiren alanlarda faaliyet gösteren Bozlu Holding’ in temel yapı taşlarından biridir. MNT alanındaki yenilikleri sürekli takip ederek sadece Türkiye Kamu ve özel sektör sağlık kurum ve kuruluşlarının hizmetini sunmakla kalmayıp, bilgi birikimini Doğu Avrupa,Balkanlar, Orta Doğu ile Orta Asya’da da çeşitli projeler ile değerlendirmektedir.”

Sağlık Kuruluşlarının Bizimle Çalışması;

Yatırım Maliyetlerinizi Düşürür: MNT tarafından üstlenilen yatırım maliyetleri ile hizmet verilen merkezlerin finansal fonlarını farklı projelere kaydırması mümkündür.

Süreçleri Hızlandırır: MNT tarafından sağlanan personel deneyimleri ile bulundukları merkeze “know-how” transferi sağlarlar. Öğrenme eğrisi hızlanırken hatalar minumuma iner

Verimliliği Arttırır: MNT ‘ nin deneyimli temsilcileri ve güçlü altyapısı ile işletilen bölümlerin verimliliği arttırır.

Esneklik Sağlar: MNT işlettiği merkezlerde güncel teknolojiyi sağlar ve eğitimlerle destekler.

Sürdürülebilirlik: Sunulan anahtar teslim projelerde inşaat, satınalma, cihazların kurulumu,devreye alma ve tüm işletme konularında olası problemleri öngörerek gerekli tedbirler alınır sistemin sorunsuz çalışması sağlanır. Projenin başlangıcından bitişine kadar tüm süreçlerin sorumluluğu MNT dedir.

Uzmanlık Sağlar: Yetkin Medikal ve proje kadroları MNT nin en büyük değerleridir.Uzun yıllar tıp sektöründe faaliyet gösteren MNT medikal kadrosu gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında akademik ve klinik olarak kendilerini kanıtlamış çok değerli hekimlerden oluşmaktadır. Proje yönetimi be işletme yönetimi ekipleri ise uzun yılların tecrübesi ile hizmetin sorunsuz akışını sağlar.