Proje Yönetimi ve Uygulama

MNT 20 yılı aşkın deneyimi ile sunduğu anahtar teslim projelerde fizibilite, proje planlama ve proje yönetimini, mimari tasarımı, TAEK lisanslama süreçlerini ve Sağlık Bakanlığı süreçlerini bir bütün olarak sizin için gerçekleştirmektedir. İnşaat, satın alma, kurulum, devreye alma, lisanlama, ruhsatlandırma ve tüm işletme konularında sistemin sorunsuz çalışmasını sağlamak için uzmanlarımız Size hizmet vermektedir. MNT Nükleer Tıp ve Radyasyon Onkolojisi işletmeciliğinde Türkiye’nin öncü firması olmasından dolayı projelerin hasta alımına kadar olan anahtar teslim sürecini eksiksiz ve zamanında tamamlamakta, işletmeci olduğu yerlerde ise kanun ve kurallara uygun kaliteyi ön planda tutarak hizmet vermektedir MNT işletmeci olmadığı projelerde de bilgi birikimini danışmanlık olarak devlet veya özel girişimciler ile paylaşmaktadır. Proje yönetim ekibi, çok yönlü projelerin hedeflenen tarihte, kaliteli, eksiksiz biçimde tamamlanabilmesini sağlayacak yetkinliğe ve deneyime sahiptir.

Etik prensiplere bağlılığı ve deneyimi ile MNT; tüm proje yönetim süreçlerini takip edip projelendirme, inşaat süreç takibi, ekipman temini, sağlık personeli temini, lisans ve ruhsatlandırma süreçlerinin yönetilmesinde ve Nükleer Tıp, Radyasyon Onkolojisi işletmeciliğinde çözümler sunmaktadır. Uzun yıllar boyunca mükemmelleştirilen lojistik sistemi ile süreçlerin aksamadan çalışması sağlanmaktadır.

MNT’nin amacı, sağlık sektöründe tanı amaçlı görüntüleme ve kanser tedavi çözümlerini sağlık işletmelerine bir bütün olarak sağlamaktır.
Projeler uzman ekip tarafından çözümlenir, verimlilik ilkesi ile yürütülür. Tasarım ve uygulama arasındaki eşgüdüm sayesinde, olası sorunların en kısa sürede, en uygun biçimde giderilmesi sağlanır.